Speelschema KNLTB voorjaar 2017

2007 Maandag Middag 2e klasse Heren dubbel 50+ (klik voor uitslagen en standen)
Teams Speeldag Thuis Uit Spelers
T.C. Engelsbergen 1 10-4-2017 Veldhovense L.T.C. 2 T.V. Steensel 1 Jan v.d. Boomen
L.T.V. Eeckenrode 2 17-4-2017 T.V. Steensel 1 T.C. Engelsbergen 1 Herman Tappel
G.L.T.V. De Mast 3 1-5-2017 T.C. Metzpoint 3 T.V. Steensel 1 Hein Pepers
T.C. Metzpoint 3 8-5-2017 T.V. Steensel 1 Waalrese L.T.V. 1 Lambert van Dijk
Veldhovense L.T.C. 2 15-5-2017 L.T.V. Eeckenrode 2 T.V. Steensel 1 Jac v Gompel
T.V. Steensel 1 22-5-2017 T.V. Steensel 1 G.L.T.V. De Mast 3 Paul vd Krieken
Waalrese L.T.V. 1 29-5-2017 T.V. De Hogt 1 T.V. Steensel 1
T.V. De Hogt 1
3032 Dinsdag Morgen 3e klasse Dames dubbel 35+ (klik voor uitslagen en standen)
Teams Speeldag Thuis Uit Spelers
T.V. De Hogt 1 11-4-2017 Riethovense T.V. 1 T.V. Steensel 1 Riet Heeren
L.T.V. Dommelen 1 18-4-2017 T.V. Steensel 1 T.V. De Korrel 1 Anita v.d. Aalst
T.V. Eresloch 1 2-5-2017 T.V. De Hogt 1 T.V. Steensel 1 Mieke Dekkers
T.V. Eresloch 2 9-5-2017 T.V. Steensel 1 T.V. Eresloch Maria v.d. Broek
T.V. Valkenswaard 1 16-5-2017 T.V. Eresloch T.V. Steensel 1
T.V. Steensel 1 23-5-2017 T.V. Steensel 1 T.V. Valkenswaard 1
T.V. De Korrel 1 30-5-2017 L.T.V. Dommelen 1 T.V. Steensel 1
Riethovense T.V. 1
3427 Donderdag Morgen 3e klasse Dames dubbel 17+ (klik voor uitslagen en standen)
Teams Speeldag Thuis Uit Spelers
Waalrese L.T.V. 2 6-4-2017 T.V. Steensel 1 Waalrese L.T.V. 2 Ingrid Theuws
Veldhovense L.T.C. 3 13-4-2017 L.T.V. Eeckenrode 2 T.V. Steensel 1 Inge Hoeks
T.C. Metzpoint 1 20-4-2017 T.V. Steensel 1 T.V. De Hogt 1 José Meijer
T.O.S. 2 4-5-2017 T.V. Eresloch 1 T.V. Steensel 1 Hanneke Kennis
T.V. De Hogt 1 11-5-2017 T.O.S. 2 T.V. Steensel 1 Esther Kroone
T.V. Eresloch 1 18-5-2017 T.V. Steensel 1 Veldhovense L.T.C. 3 Anke van Hout
L.T.V. Eeckenrode 2 1-6-2017 T.V. Steensel 1 T.C. Metzpoint 1
T.V. Steensel 1
3610 Donderdag Middag 2e klasse Dames dubbel 17+ (klik voor uitslagen en standen)
Teams Speeldag Thuis Uit Spelers
T.V. De Korrel 4 6-4-2017 T.V. Steensel 1 V.L.T. Bladel 1 Inge v.d. Borne
T.V. Steensel 1 13-4-2017 De Kienehoef 2 T.V. Steensel 1 Thea van Happen
T.V. Eresloch 1 20-4-2017 T.V. Steensel 1 T.V. Vessem 1 Marion Romme
T.V. Vessem 1 4-5-2017 T.V. De Korrel 4 T.V. Steensel 1 Huibje Janssen
T.O.S. 1 11-5-2017 T.V. Steensel 1 T.V. Eresloch 1 Ardie vd Vondevoort
V.L.T. Bladel 1 18-5-2017 T.V. Duysel 1 T.V. Steensel 1 Nicole den Tuinder
De Kienehoef 2 1-6-2017 T.O.S. 1 T.V. Steensel 1
T.V. Duysel 1
0762 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 17+ (klik voor uitslagen en standen)
Teams Speeldag Thuis Uit Spelers
Prinsejagt 1 7-4-2017 T.V. Steensel 1 Gemertse L.T.V. 1 John v.d. Wiel
Genn Parken Tennis 1 14-4-2017 Veldhovense L.T.C. 1 T.V. Steensel 1 Marieke v.d. Linde
Veldhovense L.T.C. 1 21-4-2017 T.V. Steensel 1 Prinsejagt 1 Juul Schats
Gemertse L.T.V. 1 5-5-2017 T.V. De Korrel 1 T.V. Steensel 1 Esther Verhoef
T.V. Steensel 1 12-5-2017 TV Tegenbosch 2 T.V. Steensel 1 Stephane Goupil
T.V. Knegsel 1 19-5-2017 T.V. Steensel 1 Genn Parken Tennis 1 Kevin Meeuwis
TV Tegenbosch 2 26-5-2017 T.V. Steensel 1 T.V. Knegsel 1
T.V. De Korrel 1
0773 Vrijdag Avond 4e klasse Gemengd dubbel 17+ (klik voor uitslagen en standen)
Teams Speeldag Thuis Uit Spelers
T.V. Heeze 1 7-4-2017 T.V. Dorplein 1 T.V. Steensel 2 Ron Keeris
Mierlose T.V. 3 14-4-2017 T.V. Steensel 2 T.C. de Helze 1 Tecla van Geffen
‘t Root 1 21-4-2017 T.V. Heeze 1 T.V. Steensel 2 Rian Huijbers
T.C. de Helze 1 5-5-2017 T.V. Steensel 2 ‘t Root 1 Carol Jansen
N.T.C. ’72 1 12-5-2017 T.V. Steensel 2 Mierlose T.V. 3 Marie-José Keeris
De Meulenslag 1 19-5-2017 De Meulenslag 1 T.V. Steensel 2 Jolanda Kremers
T.V. Dorplein 1 26-5-2017 N.T.C. ’72 1 T.V. Steensel 2 Pierre Boudewijns
T.V. Steensel 2 Niels Gerritsen
2140 Vrijdag Middag 3e klasse Heren dubbel 50+ (klik voor uitslagen en standen)
Teams Speeldag Thuis Uit Spelers
T.O.S. 3 7-4-2017 T.V. Valkenswaard 3 T.V. Steensel 1 Lambert van Dijk
T.V. Valkenswaard 3 14-4-2017 T.V. Steensel 1 V.L.T. Bladel 1 Hein Pepers
T.C. de Helze 1 21-4-2017 De Hellekens 2 T.V. Steensel 1 Piet Huijbers
V.L.T. Bladel 1 5-5-2017 T.V. Steensel 1 T.O.S. 3 Piet Hakkens
De Hellekens 2 12-5-2017 T.V. Steensel 1 T.C. de Helze 1
T.V. De Korrel 1 19-5-2017 T.V. De Korrel 1 T.V. Steensel 1
T.V. De Doornakkers 3 26-5-2017 T.V. Steensel 1 T.V. De Doornakkers 3
T.V. Steensel 1
0968 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+ (klik voor utslagen en standen)
Teams Speeldag Thuis Uit Spelers
T.V. Meerhoven 2 7-4-2017 T.V. Steensel 1 T.V. De Korrel 3 Ardie vd Vondevoort
Westerh Tennis Club 1 14-4-2017 L.T.C. De Kemphanen 3 T.V. Steensel 1 Mario vd vondevoort
T.V. Steensel 1 21-4-2017 T.V. Steensel 1 Westerh Tennis Club 1 Cobie van de Broek
Veldhovense L.T.C. 3 5-5-2017 T.V. De Hogt 2 T.V. Steensel 1 Hans Dijkmans
L.T.C. De Kemphanen 3 12-5-2017 T.V. Steensel 1 Veldhovense L.T.C. 3 Paul v Borrenbergen
T.V. De Hogt 2 19-5-2017 T.C. Metzpoint 2 T.V. Steensel 1 Karin v Borrenbergen
T.C. Metzpoint 2 26-5-2017 T.V. Meerhoven 2 T.V. Steensel 1
T.V. De Korrel 3
0964 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+ (klik voor uitslagen en standen)
Teams Speeldag Thuis Uit Spelers
M.T.V. Stokeind 1 7-4-2017 T.V. Fidote 1 T.V. Steensel 2 Carla Janssen-Six
T.V. Fidote 1 14-4-2017 T.V. Steensel 2 V.L.T. Bladel 1 Caitrina Furney
V.L.T. Bladel 1 21-4-2017 T.C.O. Oirschot 1 T.V. Steensel 2 Jo Janssen
T.V. Duysel 2 5-5-2017 T.V. Steensel 2 T.V. Vessem 2 Floortje Haasen-Kok
L.T.C. De Kemphanen 2 12-5-2017 T.V. Steensel 2 L.T.C. De Kemphanen 2 Martien Lemmens
T.V. Steensel 2 19-5-2017 T.V. Duysel 2 T.V. Steensel 2 Paul Dijkmans
T.C.O. Oirschot 1 26-5-2017 T.V. Steensel 2 M.T.V. Stokeind 1
T.V. Vessem 2
1036 Vrijdag Avond 4e klasse Gemengd dubbel 35+ (klik voor uitslagen en standen)
Teams Speeldag Thuis Uit Spelers
T.C. Metzpoint 3 7-4-2017 De Hellekens 1 T.V. Steensel 3 Hendrik Metz
T.V. Valkenswaard 9 14-4-2017 T.V. Steensel 3 T.V. Eresloch 4 Yvonne Metz
Waalrese L.T.V. 3 21-4-2017 T.V. Duysel 3 T.V. Steensel 3 Jan van Nunen
T.V. Duysel 3 5-5-2017 T.V. Steensel 3 Veldhovense L.T.C. 6 Hennie van Nunen
Veldhovense L.T.C. 6 12-5-2017 Waalrese L.T.V. 3 T.V. Steensel 3 Ruud Kox
T.V. Steensel 3 19-5-2017 T.V. Steensel 3 T.V. Valkenswaard 9 Marion Kox
T.V. Eresloch 4 26-5-2017 T.V. Steensel 3 T.C. Metzpoint 3
De Hellekens 1